Piloty do bram i szlabanów

Jeden z najbardziej powszechnych rozwiązań wykorzystywanych w celu umożliwienia wjazdu. Pilot bezprzewodowo wysyła sygnał do radioodbiornika umieszczonego w napędzie bramy lub szlabanu. Napęd może zostać włączony tylko przez wcześniej zarejestrowane piloty.

Obecnie na rynku istnieje duża różnorodność rodzajów pilotów. Wyróżnia się piloty z kodem stałym lub zmiennym (kopiowalne i niekopiowalne) działające na różnych częstotliwościach. Ponadto istotny jest dobór odpowiedniego radioodbiornika ze względu na maksymalną liczbę użytkowników.

Często osoby prywatne mają problem ponieważ bramy wjazdowe i garażowe wykonywały różne firmy monterskie montujące napędy różnych producentów np. napęd bramy wjazdowej Wiśniowskiego, a napęd bramy garażowej firmy Somfy. Wiąże się to z potrzebą używania dwóch lub nawet więcej różnych pilotów. Jesteśmy w stanie rozwiązać ten problem poprzez montaż dodatkowego radioodbiornika do jednego z urządzeń.

Ponadto możliwe jest m.in. zastosowanie odbiorników radiowych (wraz z wykorzystaniem systemu kontroli dostępu) umożliwiających rejestrację wjazdów, co jest przydatne w przypadku firm i osiedli mieszkaniowych.

Oferujemy piloty większości producentów dostępnych na rynku oraz tańsze zamienniki dobrej jakości w niskiej cenie. Dla firm i wspólnot mieszkaniowych oferujemy również piloty z wygrawerowanym własnym nadrukiem (logo, nazwa firmy, adres osiedla) oraz numeracją.